O nas

Nadruki ECOsolwent na tekstyliach

 

Maszyna posiada głowice Epsona DX 5, DX 6, gdzie w połączeniu z najwyższej klasy programem RIP dają najwyższą jakość, kolorystykę i precyzję wydruku. Pełna gama kolorów CMYK nadaje najlepszy efekt wydruku.

Ponadto koszulki firmy FRUIT OF THE LOOM są zaprojektowane z myślą o nadrukach i zdobieniach odzieżowych. Wszystkie koszulki powstają przy użyciu przędzy Belcoro®, która tworzy czystszą, bardziej stabilną powierzchnię pod nadruk z mniejszą ilością luźnych włókien. Ponadto wiele T-shirtów powstaje przy użyciu dzianiny o gęstszym splocie, co jeszcze bardziej udoskonala powierzchnię pod nadruk.

Dostępne koszulki męskie, damskie i dziecięce w różnych kolorach! Nadruki wykonujemy również na powierzonych koszulkach, poszewkach lub fartuchach.

prev next

Jak zamówić?

Wystarczy przesłać zapytanie ofertowe na e-mail lub uzyskać informacje telefonicznie. W celu uzyskania konkretnej oferty cenowej należy przestawić następujące informacje:

  • projekt koszulki w formacie jpg, tiff lub pdf, cdr. Jeżeli nie ma projektu wystarczy podać dane, tekst
  • zdjęcie i sugestie do projektu
  • ilość
  • termin wykonania;
  • rodzaj koszulki
  • nadruk jednostronny lub dwustronny
  • rozmiar nadruku.

Po uzyskaniu informacji w ciągu 24 godzin przesyłamy informację zwrotną. Następnie po zatwierdzeniu oferty cenowej, przesyłamy projekt do zatwierdzenia. Od momentu uzyskania akceptacji projektu następuje realizacja zamówienia.


Ze względu na specyfikację produktu finalnego oferty cenowe są tworzone indywidualnie pod konkretne zamówienie. Przy ustalaniu ceny brana pod uwagę jest ilość interesująca klienta, projekt, rodzaj koszulki, rozmiar nadruku.
WORKI DO SZKOŁY, PRZEDSZKOLA, ŚWIĄTECZNE I URODZINOWE I....INNE oraz SKARPETY ŚWIĄTECZNE:)

TORBY EKO I WORKI - RÓŻNE KOLORY


TORBY BAWEŁNIANE z trwałym nadrukiem ecosolwent - pełny kolor!
Torby bawełniane idealnie nadają się do pakowania produktów spożywczych, przez co możemy je spotkać w sklepach, hurtowniach oraz marketach. Torby bawełniane to produkt ekologiczny wykorzystywany wielokrotnie. Z nadrukiem doskonałe dla wystawców na targach, do promocji firmy a także do sprzedaży dla klientów. Stanowią długotrwałą reklamę Twojej firmy.

 

KOSZULKI BAWEŁNIANE - RÓŻNE KOLORY I WZORY I ROZMIARY- MĘSKIE- DAMSKIE- DZIECIĘCE

POSZEWKI NA PODUSZKI - RÓŻNE ROZMIARY I KOLORY

BLUZY BAWEŁNIANE - RÓŻNEGO KOLORU I ROZMIARU!

WYKONUJEMY NADRUKI RÓWNIEŻ NA POWIERZONYCH PRODUKTACH BAWEŁANIANYCH

606 405 904 / 32 410 33 05

47-430 RUDY

UL. KRÓTKA 1

Polska

pon-pt :7:00-17:00 możliwość odbioru w innych godzinach po wcześniejszym

umówieniu