O nas

Nadruki  na tekstyliach

 

Oferujemy nadruki na koszulkach najwyższej jakości o składzie bawełny lub oddychającego poliestru ( zastosowanie głównie w odzieży sportowej)

Dostępne u nas koszulki męskie, damskie i dziecięce w różnych kolorach! Nadruki wykonujemy również na powierzonych koszulkach, poszewkach lub fartuchach.

Tworzymy nadruki z folii flex i flock na koszulkach bawełnianych i z poliestru oraz w pełnych kolorach metodą sublimacji głównie na koszulkach z domieszką poliestru.

prev next

Jak zamówić?

Wystarczy przesłać zapytanie ofertowe na e-mail lub uzyskać informacje telefonicznie. W celu uzyskania konkretnej oferty cenowej należy przestawić następujące informacje:

  • projekt koszulki w formacie jpg, tiff lub pdf, cdr. Jeżeli nie ma projektu wystarczy podać dane, tekst
  • zdjęcie i sugestie do projektu
  • ilość
  • termin wykonania;
  • rodzaj koszulki
  • nadruk jednostronny lub dwustronny
  • rozmiar nadruku.

Po uzyskaniu informacji w ciągu 24 godzin przesyłamy informację zwrotną. Następnie po zatwierdzeniu oferty cenowej, przesyłamy projekt do zatwierdzenia. Od momentu uzyskania akceptacji projektu następuje realizacja zamówienia.


Ze względu na specyfikację produktu finalnego oferty cenowe są tworzone indywidualnie pod konkretne zamówienie. Przy ustalaniu ceny brana pod uwagę jest ilość interesująca klienta, projekt, rodzaj koszulki, rozmiar nadruku.


WORKI DO SZKOŁY, PRZEDSZKOLA, ŚWIĄTECZNE I URODZINOWE I....INNE oraz SKARPETY ŚWIĄTECZNE:)

TORBY EKO I WORKI - RÓŻNE KOLORY


TORBY BAWEŁNIANE z trwałym nadrukiem sublimacyjnym oraz folią flex i flock i metodą transferową!
Torby bawełniane, poliestrowe idealnie nadają się do pakowania produktów spożywczych, przez co możemy je spotkać w sklepach, hurtowniach oraz marketach. Torby bawełniane to produkt ekologiczny wykorzystywany wielokrotnie. Z nadrukiem doskonałe dla wystawców na targach, do promocji firmy a także do sprzedaży dla klientów. Stanowią długotrwałą reklamę Twojej firmy.

 

KOSZULKI BAWEŁNIANE - RÓŻNE KOLORY I WZORY I ROZMIARY- MĘSKIE- DAMSKIE- DZIECIĘCE

POSZEWKI NA PODUSZKI - RÓŻNE ROZMIARY I KOLORY

BLUZY BAWEŁNIANE - RÓŻNEGO KOLORU I ROZMIARU!

WYKONUJEMY NADRUKI RÓWNIEŻ NA POWIERZONYCH PRODUKTACH BAWEŁANIANYCH