Statuetki i trofea szklane

Szeroki asortyment statuetek szklanych, drewnianych i z pleksi. Wiele zastosowań innych materiałów oraz łączenie ich ze sobą powoduje uzyskanie niepowtarzalnych pamiątek, jakie są trofea. Projekty statuetek zawsze GRATIS!Projekty zawsze są dostosowane do potrzeb klientów!

Statuetka szklana z nadrukiem na blaszce sublimacyjnej

Statuetka szklana z laminatem grawerskim


Trofea szklane z bezpośrednim grawerem laserowym


Statuetka szklana z bezpośrednim nadrukiem w pełnym kolorze

Przykładowe statuetki szklane, które można u nas zamówić


W celu dobrania blachy sublimacyjnej oraz laminatów grawerskich

kliknij i zobacz>>>

Statuetki z plexi - TYLKO U NAS podświetlane!

Projektujmy i produkujemy dla naszych klientów niedrogie statuetki, nagrody, podziękowania i pamiątki z plexi. Pomożemy Wam dostosować statuetkę, nagrodę, podziękowanie do budżetu i uroczystosci. Przygotujemy projekt indywidualnie dopasowany do Twojej imprezy. Podzielimy się naszym wieloletnim doświadczeniem.


TYLKO U NAS!

Podświetlana statuetka ledami - możliwość indywidualnego dopasowania statuetki do potrzeb klienta! Dowolny kształt, wymiar i tekst!

Zapraszamy!

Torfea i statuetki drewniane

 • Trofea drewniane mogą być wykonane ze sklejki z bezpośrednim grawerem na różnym kształcie i wymiarze
 • Trofea drewniane mdf mogą być ze wklejką z pełnym nadrukiem
 • Statuetki drewniane również mogą mieć wygrawerowany tekst lub grafikę bezpośrednio na produkcie
 • Ponadto można dodać do drewnianych statuetek elementy laminatu grawerskiego

Ile pomysłów, tyle realizacji - wykonujemy zamówienia pod klienta - projekty GRATIS!


Podkłady drewniane


Podkłady idealnie nadają się na dyplomy, podziękowania, gratulacje i certyfikaty. Ich zastosowanie jest niezliczone. Najwyższej jakości podkłady wykonane są z odpornego na odkształcenia materiału MDF, wykończonego w sposób znakomicie imitujacy naturalne drewno. Grubość podkładu 18 mm. Idelanie z połączeniem nadruku na blaszce aluminiowej nadaje się na prezenty i pamiątki okolicznościowe. Można również utrwalić zdjęcie rodzinne na blaszce i potraktować podkład jako ramkę na zdjęcie. Możliwość dokupienia etui do podkładu drewnianego. Poniżej szczegóły dodatków.

Na życzenie klienta przygotujemy każdy dyplom, na dowolnie wybraną okazję: dyplom uznania, wyróżnienie, podziękowanie, certyfikat, pamiątka, życzenia z okazji jubileuszów, awansu, pożegnanie kolegi z pracy…

Zaproponujemy ciekawą grafikę lub przygotujemy ją według uwag i gustu klienta. Posiadamy imponujący wybór!


 
 

Do nabycia podkłady:

  • Standardowy podkład mdf 12x15 A3 o wymiarach 305x381 [mm] (lico 290x363mm). Posiada na rewersie otwory umożliwiające powieszenie w pionie lub poziomie.
  • Standardowy podkład mdf 9X12 A4 o wymiarach 231x305 [mm] (lico 214x289mm). Posiada na rewersie otwory umożliwiające powieszenie w pionie lub poziomie.
  • Standardowy podkład mdf 8X10 A5-A4 o wymiarach zew. 201x256 [mm] (lico 184x239mm). Posiada na rewersie otwory umożliwiające powieszenie w pionie lub poziomie.
  • Standardowy podkład mdf 7X9 A5 o wymiarach 231x180 [mm] (lico 164x214mm). Posiada na rewersie otwory umożliwiające powieszenie w pionie lub poziomie.
  • Standardowy podkład mdf 4x6 A6 o wymiarach zew. 115x166 [mm], (lico 149x98 mm) Posiada na rewersie otwory umożliwiające powieszenie w pionie lub poziomie.
prev next

Podkłady drewniane z nadrukiem na blaszce sublimacyjnej

Można wykonać nadruk na blaszce sublimacyjnej w pełnym kolorze.


kliknij i zobacz>>>

Przykłady podkładów drewnianych

Podkłady drewniane z laminatem grawerskim

Podkład drewniany z laminatem grawerskim dodaje szyku i elegancji.

kliknij i zobacz>>>

 

Na zdjęciu tekst na blaszce sublimacyjnej plus klucz z laminatu grawerskiego. W tym przypadku dwie metody łączone dają oryginalny i jedyny w swoim rodzaju efekt.

prev next

Podkłady drewniane z bezpośrednim grawerem

Podkład drewniany z grawerowaniem laserowym daje nieoceniony efekt dla osób ceniących prostotę, a zarazem elegancję materiału drewnianego.


prev next

Dodatki do podkładu drewnianego

Do nabycia również dodatki do produktów pamiątkowych, dyplomów i certyfikatów.przykładowo dla podkładu drewnianego eleganckie etui kartonowe w wypełnieniem materiałowym lub etui skóropodobne w trzech kolorach! ZapraszamyETUI ANTRACYT

- Nowa seria eleganckich etui pod deski MDF w ekonomicznej cenie! Etui wykonane z ozdobnej tektury, w kolorze biało - grafitowym. Wysciełane białym atłasem, zamykane na magnes. 3 rodzaje wielkości do wyboru.
prev next

Etui do podkładów MDF Exclusive.

Dostępne w kolorach: bordowym, granatowym i zielonym. Etui posiada metalowe skuwki na narożnikach okładki. Wewnątrz wyściełane tkaniną pod kolor. Umożliwia osadzenie podkładu MDF i wyeksponowanie poprzez podniesienie wewnętrznego wkładu w pochyle (jak na zdjęciu). Dostępne w wersji poziomej lub pionowej. Stosujemy wysokiej jakości okleinę. Wnętrze wyprofilowane pod zadany rodzaj podkładu posiada sztywne ostro zarysowane ranty - nie jak w podobnych produktach z profilem styropianowym.

prev next